Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BÖBREK HASTALARI VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETLİ ANKET
Yazar Mesaj
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
BÖBREK HASTALARI VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETLİ ANKET
Merhaba arkadaşlar sitemize gelen bir iş ilanını sizinle paylaşiyorum :

[Resim: anket_zpsd9e79fc2.jpg]

Size böbrek hastaları için bir iş imkanından bahsedeceğim. Siteniz aracılığıyla, bu işi yapmak isteyen hastalara ulaşmakta yardımcı olursanız sevinirim.

Ben İngilizce-Türkçe tercümanım. Uluslar arası ilaç firmalarının hastaların durumunu kontrol için kullanılan hasta anket formlarının tercümesini yapan bir ABD tercüme firması ile çalışmaktayım.

Firma zaman zaman İngilizceden çevrilen anket formlarının anlaşılır olduğundan emin olmak için hastalarla çalışmak istemekte.
Çalışma şu şekilde oluyor, hasta anket formunu benimle birlikte okuyor ve içeriğini tamamen anlayıp anlamadığını ve ne anladığını
söylüyor. Anketler Türkçe, 1-2 sayfalık kısa formlar şeklinde ve hastalıkla ilgili gündelik sorulardan oluşuyor. Anketi okuma ve ne anladığını söyleme dışında herhangi birşey istenmiyor. Anket yerine ulaşım dışında yaklaşık 1 saat ayırması yeterli oluyor. Anketler merkezi lokasyonlarda (genellikle plaza ortamında) yapılıyor.

Hasta, bu hizmeti karşılığında anket bitiminde aynı gün 100 ABD Doları ücret alıyor.

Hastalık konuları farklılık gösteriyor. Şu anki çalışma konusu Polikistik Böbrek hastalığı olduğundan sizinle temasa geçiyorum.
Bu çalışma için 5 polikistik böbrek hastası arıyoruz. Ayrıca anketi aynı şekilde doğrulaması için bir de bu konuda deneyimli sağlık personeli (doktor veya hemşire) arıyoruz. Belki o konuda da yardımınız olabilir. Bunun ücreti çok daha yüksek.

Sitenizde ilan yayınlamak, ya da doğrudan sizin yöneltebileceğiniz kontaklara ulaşmak veya başka önereceğiniz şekilde yardımlarınızı bekliyorum.

Bu sayede hem binlerce hasta için fayda sağlayacak çalışmalara katkımız olacak, hem de 5 hastanın tedavi masrafına ufak da olsa bir katkı sağlanmış olacak.

Not: Anketin yüzyüze ve istanbulda olması gerekiyor.
Son başvuru tarihi: Haziran'ın ilk haftası

Firma Corporate Translations Inc. Web sitesi http://www.corptransinc.com/ dan inceleyebilirsiniz.
Ancak çalışmayı yaptıran müşterinin yani uluslar arası ilaç firmasının bilgileri açıklanmıyor ben de bilmiyorum.

İlan metnine dönüş yapmak için hastalar bana bu email adresimden ulaşabilir (ssimay @ h otmail.com).

Telefon: 0533 487 5030.

Teşekkürler,
Simay

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
(En son düzenleme: 05-02-2014 10:16 PM fantastic.)
04-30-2014 11:18 PM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi