Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİZE SİDİK KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR TEDAVİ ANLATAYIM
Yazar Mesaj
Gonga Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0

Rahmetli Aidin Hanım'ın son hastalarından idi...
2012 yılında Ümraniye konferansı için gittiğimizde hem Merhaba diyelim hem de kamera çekimi için izin isteyeyim diye yanına girdiğimde hoşbeşten sonra 'Abdullah, bana hep en ağır hastaları gönderiyorsun. Hastanın da ismini söyleyerek şimdiye kadar muayene ettiğim en ağır hasta idi' dediği hasta idi.

Uzun süredir tedavi görüyor, günde 14 adet ilaç içiyor ve sadece idrara çıkmak için lasix'ten 8 defa içiyor, dışkılama için de toz bir ilaç alıyordu.

En son yüz felci geçirip konuşma güçlüğü çekince modern tıp dışında farklı tedavi noktasında ikna olmuş ve Aidin Hanım'a muayeneye gitmeye karar verilmişti.

Trigliserit 2460 idi...
Şeker 500 - 600 idi ve günde 4 insülin vuruluyordu...
Dizden aşağısını hissetmiyordu

Randevu gününe kadar vakit kaybetmeden hacamat yaptıralım dedik.
Tek gram kan gelmedi dizden...
Hemen her kupa noktasına 3'er sülük atıp 12 sülük takarak devam ettik.
Sülüklerden sonraki kupalara azar azar kan gelmeye başlamış ve ertesi gün dizinin yarısına kadar hissetmeye başlamıştı.
Hemen iki gün sonra ayaklarına tekrar sülük taktırdık ve ayak baş parmağını da hissetmeye başladı.
Bu halde rahmetli Aidin Hanım'a gidildi.
Hocamız büyük hekim, Allah rahmet etsin...
Ben 150 civarı hastanın muayesinde bulundum ve sayısız hasta gönderdim,
İlk defa karşılaştığım bir tedavi önerdi...
41 günlük program verdi.

İlk on günü sadece arpa suyu, greyfurt suyu, limon suyu ve maydanoz suyu içecek idi.

İkinci on gün için çörekotu içine doldurulmuş hurma vs ile başka bir beslenme ve ile 41 günlük bir kür idi bu...
İşte bu kürün en dikkat çekici tarafı SİDİK ile ilgili kısmı idi.
Rahmetli Hocamız hastamıza şeker hastalığı ile ilgili

'Senin pankreasını tekrar çalıştıracağız.
Bunun için 41 gün boyunca İDRARINI BİR PET ŞİŞEYE 1 LT OLANA KADAR DOLDURUP 750 GRAM'A DÜŞENE KADAR KAYNATIP ILIKLAŞINCA MAKATINDAN LAVMAN YAPACAKSIN'
diye verdiği tedavi idi.

Hastamız sabırla ve sebatla programı uyguladı.
Daha program başlar başlamaz vücutta muazzam değişiklikler ortaya çıkmaya başladı.
Tahminimce 25. günlerde yaptığımızı test edelim diye hastane kontrolü yaptılar.

Tahlillerde Trigliserit 100, şeker 200 çıkınca doktor tahlil sonuçları karışmış galiba, tekrar tahlil yaptırın demiş ki sonuç aynı çıkınca 'Siz ne tedavi yaptınız' diye sormuş...

Detaylı bir şekilde süreci dinledikten sonra 'Ben böyle bir ilme vakıf değilim ama sonuç mükemmel gidin ne yapıyorsanız devam edin bana haftaya tekrar gelin' demiş.
İşin şu noktası önemli.
Doktorumuz sidik için muhterem hocamızın
'İnsan DNA'sı hakkında bütün bilgi idrarda mevcut,
idrarla 41 gün lavman yapacağız ki bağırsak ile pankreası tekrar programlayacağız ve pankreasın insülin üretmesini sağlayacağız' sözünü duyunca 'Bu nasıl İlim böyle' deyip hayretten kalemini fırlattığını hasta bana anlatmıştı.

Yazayım yazmayayım derken sidik konusunda Aidin Hanım ile tedavi sürecinde karşılaştığım tek olayı böylece sizlere şimdilik bu kadar aktarayım diye karar verdim.
Bu tedavinin tüm aşamasını daha detaylı da yazarım İnşaAllah hastamız izin verirse....
23 Temmuz, 2017 14:19
KAYNAK : Facebook Abdullah Kaya
https://www.facebook.com/abdullahkaya76/...8926803007
09-27-2017 04:19 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi